NÁKUP ENERGIÍ


Pro konečné zákazníky zajišťujeme nákup elektřiny a plynu metodami na míru jejich potřebám a požadavkům. Pro klienty s menší spotřebou zajišťujeme sdružení poptávek, pro větší zákazníky nákup vysoce sofistikovanými metodami (koeficienty, postupný nákup, nákup ze spotového trhu) Pro nás je důležité, aby zvolená metoda nákupu byla optimální potřebám klienta a nikoli dodavatelů.

Výběrová řízení - výběr dodavatele na míru


Produkt je vhodný zejména pro zákazníky, kteří chtějí mít celý průběh výběru pod kontrolou - od výběru potenciálních dodavatelů, přes odladění smluvních ujednání až po podpis smlouvy.

Veřejné zakázky - produkt vhodný pro státní správu


Zajistíme realizaci veřejné zakázky dle zákona č. 134/2016 Sb. O zadávání veřejných zakázek. Poskytujeme kompletní administraci zadávacího řízení a organizačně zajišťujeme celý průběh realizace veřejné zakázky.

Elektronické aukce


Elektronické aukce jsou efektivním nástrojem pro dosažení nejnižší možné ceny ve vyhrazeném čase. EA realizujeme certifikovaným systémem PROebiz s modulem optimalizovaným pro energetiku. Naše řešení výrazně zjednodušuje proces zadání a vyhodnocení veřejné zakázky.

Postupný nákup - pro aktivní zákazníky


Vhodné pro klienty, kteří sledují vývoj cen komodit a chtějí využívat krátkodobých poklesů na burze k výhodnému nákupu na následující období. Roční objem nakupované komodity vyšší než 1 GWh umožňuje realizovat více nákupů během roku.

Standardní postup

 

  • Vyžádání podkladů a konzultace se zákazníkem
  • Navržení nejvhodnější strategie nákupu komodit
  • Podpis naší smlouvy
  • Realizace dohodnuté strategie
  • Kontrola všech náležitostí nového obchodního vztahu
  • Dohled na proces změny dodavatele